עיצוב חזיתות רחוב השניים, בני ברק

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

המודעות של היזמים בבני ברק למראה החיצוני של המבנים עלתה בשנים האחרונות וזה משמח מאוד. יש אמנם אוכלוסייה בצפיפות גדולה אבל התחילו להתייחס לחזיתות בכבוד המגיע להן. מעבר לזה שזה נעים יותר לדיירים, זה גם מעלה את ערך הדירות באזור ומחדש את פנייה של העיר שיכולה לשמור על הצביון שלה מצד אחד ועדיין לעשות קפיצת מדרגה בכל הנוגע לבנייה מודרנית ואיכות התכנון.

המאפיין העיקרי של הבניין ברחוב השניים בבני ברק הוא מסגור במעין מעטפת בצורת כ’ הפוכה, כשבתוכה יש כ’ קטנה יותר שממסגרת את המרפסות – הגוונים הם גוונים שקטים של אבן לבנה, שליכט לבן וחיפוי אבן אפורה. זה מהווה אלמנט ורטיקלי לחזית ונותן חלוקה אופקית ואנכית מרגיעה ונעימה לעין. החלונות בבניין מופרדים על ידי לוחות HPL דמוי עץ שמוסיפים צבע חם לבניין.

המרפסות בבניין זה, כמתבקש בבני ברק, הן מרפסות סוכה “כשרות”, המתוכננות לפי חוקי ההלכה וחשופות לכיפת השמיים. הן ממוסגרות באבן לבנה ומעליהן ישנה קורה עוטפת שמשאירה את גג המרפסת פתוח, כאמור ללא הצללה קבועה, אלא באמצעות הצללה דינמית כזו המאפשרת חשיפת כיפת השמיים בימי חג הסוכות וסיפוח של השטח כשהוא מקורה אל פנים הדירה. כדי לאפשר מרפסת כזו המרפסות נמצאות באזורים שונים בחזית ולא אחת מתחת לשנייה. זה נותן מעין תחושה של אקראיות שמוסיפה עניין ומושכת את המבט.

הכניסה ללובי הבניין עוברת דרך חזית זכוכית ואלומיניום שחור, והיא מעניקה לדיירים תחושה מאוד מודרנית ונעימה. כפי שניתן לראות בתמונה, יש גינון מאסיבי הפונה כלפי רחוב השניים.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: