עיצוב חזיתות רחוב שמידמן, בני ברק

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

אם הבניין הזה מזכיר לכם במעט את החזיתו הניאו- קלאסיות של בנייני המגורים באירופה,  יש לזה סיבה, המבנה ברחוב שמידמן בבני ברק נמצא באזור היוקרתי של העיר. כפי שניתן לראות – החלטנו לעצב את החזיתות בסגנון אירופאי, תוך ניצול הגאומטריה של המגרש שהתאימה לחזון שלנו. היזם רצה להשתמש בתכסית גדולה ככל הניתן, ומשם הבנייה התקדמה לפי צורת המגרש.

הבניין מחופה באבן בצבע שמנת, כשיש לה פאזות בשני הצדדים מה שיוצר מעין סטריפים שרצים כלפי כל המבנה. חלונות הבניין, בכל החזיתות, ממוסגרים בפרופילי אלומיניום בצבע שחור, נותנים קונטרסט לחזית הלבנה ומדגישים את החלונות בצורה מחמיאה. נוסף לכך, הם יוצרים את ההצללה שאנחנו כל כך אוהבים. האלמנטים הדקורטיביים: דמויי עמודים, כרכובים וקרניזים הם אלמנטים מוכנים שיעובדו על גבי החזיתות. במרפסות, מעקה מסגרות כהה עבודת אמן המעשיר את הארומה האירופאית ומוסיף למראה הרומנטי של המבנה. כאמור, בבניית החזיתות נעשה שימוש באלמנטים מיוחדים כדוגמת קרניזים – פרופילים לבנים המופיעים בחלקים שונים של המבנה ובולטים מקו הקיר לכיוון החזית והצדדים. הקרניזים מאפיינים בנייה “גדולה” ומוסיפים נופך רומנטי, היסטורי ואירופאי, ומוסיפים הצללה עדינה מאוד.

בכניסה לבניין – גינון מעודן שביחד עם הבניין מתמודד עם הגיאוגרפיה ההררית של בני ברק ובנוי על שיפוע, וכולל עצים ושיחים בערוגות אבן לבנות גדולות. משמאל לבניין כניסה לחניון תת-קרקעי.

 

 

 

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: