עיצוב ותכנון אולם תצוגה, מטבחי “פאו”, רעננה

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

הפרויקט תוכנן לחברת מטבחים צעירה “מטבחי פאו” הנמצאת בבעלות נגרים בעלי ניסיון של מעל 50 שנה. אולם התצוגה משקף גישה איכותית של שימת דגש על הפרטים הקטנים על הלקוח ולאו דווקא על הכמות ולכן מוגדר כ”אולם תצוגה בוטיקי” הפונה לקהל לקוחות ספציפי. המטבחים באולם התצוגה משקפים את היכולות הטכניות ביצועיסטיות של חברת המטבחים. שימוש בחומרים מתקדמים: זכוכית בלשית, דלתות קוספטה, פרטי נגרות מוקפדים, מוצרי חשמל יפים וחכמים.

מדובר באולם תעשייתי בבניין הנבנה בשיטה מתועשת וכחלק מהחלטה עיצובית הוא נחשף ככזה, לא היתה שום כוונה להפוך אותו למשהו אחר. לכן, התקרות הן מקוריות וחשופות ומהתקרה אלמטים תלויים כיאה לתקרה חשופה: תאורה תלויה, שימוש בתעלות חשמל מעוצבות אך חשופות. למעט מערכת מיזוג האוויר שהותקנה מעל הנמכת התקרה כלל התשתיות חשופות. יחדית מיזוג האוויר מוקמה מעל שירותי האורחים ומשם מאווררת את החלל באמצעות “ג’טים” פתחי איוורור עגולים שנצבעו שחור. בכניסה לאולם מוצג מטבח לבן עם חזיתות כפריות “ממוסגרות” נעשה שימוש בחיפוי אבן טבעית בגווני לבן- זהב. מצדו השני של המטבח שולחן המתנה מינימלי בגובה בר החובר אל קורה המשכית מעץ אלון הממסגרת את האולם.

בהמשך נוכל להיחשף אל ספריית “אטלייה החומרים” המציגה חומרים המהווית את ה”צעקה האחרונה” בעולם העיצוב ופותח לקהל הלקוחות אופק בלתי מוגבל לשימוש בחומרים מתקדמים ועבודת ביצוע נגרות מוקפדת. הספרייה עוצבה בגווני שחור בשילוב חזיתות בכרסום CNC בMDF שחור- כחול. המבנה האדריכלי של הספרייה וחזיתות אלו מעניקים לספריה מראה תלת-מימדי ומזמין וחושף ממיומניות הנגריה. שולחן הישיבות עגול משולב עם משטח גרניט. המטבח הפרונטלי משלב אי רחב ידיים, מעמד למסך שגם הוא הוך לקורת עץ אלון וממסגר את החלל. חזיתות המטבח גבוהות ומשלבות בין החומרים: נירוסטה, עץ אלון וזכוכית בלשית.

המטבח משמאלו הוא מטבח שחור בשילוב עץ אגוז אירופאי עם נגיעות זכוכית המדמה רשת “אקספנדד”. משלב משטח המשכי שהופך לאי ישיבה ומשמש לפגישות. במטבח זה שולבו מוצרי חשמל שימושיים: מקרר בקו הארונות, שואב אבק בצוקל הארון, שקעים קופצים, מיקרו ותנור ליד אין, מדיח איטגרלי, כיור בהתקנה שטוחה וכל מה שצריך כדי לעשות מטבח גם יפה וגם חכם. 

קיר השירותים מחופה בחלקו החיצוני בחיפוי אבן אלסטית המדמה “פלדת קורטן” או בשפה הנפוצה “דמויי חלודה” עם טקסטורת מעויינים. שירותי האורחים רוצפו וחופו ב”לאמינם” שחור עם גידים לבנים “מרקווינה” בשילוב חיפוי עץ דמוי קורטן. מחכים לפתיחה בקרוב… 

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: