עיצוב חדר שינה סוויס סיסטם, דן דיזיין סנטר בני ברק

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

עיצוב חדר שינה:

אני אוהבת אדריכלות ועיצוב פנים אבל יותר מזה אני אוהבת אנשים. חשוב לי שאנשים יהיו מאושרים ויגורו במקומות שכיף לחיות בהם. החללים שאני מתכננת מייצרים מקומות שמעניקים השראה יומיומית. תכנון החלל מורכב מהבחירות שאני עושה כאדריכלית תוך הקשבה מלאה ללקוחות שלי. בפרויקט זה עשיתי בחירה מובהקת, בחרתי במיטה עם אופי, מיטה צהובה מלאת חיים, היה לי חשוב לתת לה מקום מרכזי בחלל. העיצוב מדגיש את המיטה באמצעות יצירת רקע שחור. שימוש בחומרים יוקרתיים, פרקט פישבון שחור בגב וברצפת החלל ושימת דגש לפרטי הנגרות לא רק מדגישה את המיטה אלא נופחת בה תפקיד חשוב כמחוללת חלל.
 
שינה. רגעים של ניתוק מהמציאות. מרחב להשיל לשחרר ולהיות כל מה שאנחנו חפצים בו. עולם שלם נרקם סביבנו אט אט, חוט אחר חוט.  חלום מופלא בצבע עז מאיר. החוטים השזורים בדפנות יוצרים אינטרפטציה חדשה ל”אפיריון” ההיסטורי, העוטף אותנו ומהווה תווך בין עולם העירות לעולם השינה. הדרך בה נקרמו החוטים אחד אחר השני מדמה את המעבר ההדרגתי בין העולם הגשמי לעולם הרוח בו אנו חולמים ובו תת- המודע שלנו עובד “שעות נוספות”.
אולי יעניין אתכם גם >> תכנון חדרי שינה ותינוקות

תהליך התכנון:

הכל התחיל מבחירה של מיטה מדגם “פול סזאן” של חברת סוויס סיסטם. מיטה צהובה שגרמה לי להתאהב… אחרי שבוע של מחשבות על המיטה ועל עיצוב חדר השינה זה פשוט הציף אותי. מיד בתום פגישת עבודה, בחניה, שלפתי את מחברת הסקיצות שלי והרעיון התחיל לרקום עור וגידים

עיצוב חדר שינה טלי זרחיה פרומוביץהסקיצה הועברה לגל מנגריית “פאו” שמיד נרתם לפרויקט. התחושה הייתה נהדרת! הבנתי שהתכנון יהפוך תוך זמן קצר למציאות ויככב בסניף דן דיזיין סנטר. גב המיטה והרצפה צופו בפרקט פישבון שחור באדיבות “פרקט חן” והאקססוריז שהשלימו את המראה המינימליסטי הושאלו באדיבות “הופ פיס- אקססוריז” מרעננה.

Swiss System המוצג באולמות התצוגה של חברת Point of you הפרויקט הופק כחלק ממיזם במסגרת הפרויקט נבחרו 20 אדריכליות ומעצבות. כל אחד בחר מיטה ותכנן חדר שינה ואפיין את מראה החלל על פי נקודת מבטו האישית.  לפרויקט נוסף ערך חברתי, עם שיתוף עמותת “לתת”, ובסיומו ייתרמו 10 מיטות לניצולי שואה, ונציגים מנבחרת המעצבים יעצבו עבורם חדרי שינה נעימים ומזמינים.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

חברת: סוויס סיסטם

סניף: דן דיזיין סנטר

צילום אדריכלי: ליאור טייטלר

צילום אירוע: דימה יופה

סוג:

שטח:

עיר: