עיצוב פנים למלון בוטיק, הרצליה

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מלון קטן ,יוקרתי, איכותי וייחודי בהרצליה.

מעוצב בסגנון מודרני, בקווים ישרים ונקיים, חללים פתוחים ומרווחים.

עיצוב ששומר על האיזון בין מראה נעים לעיניים ובין פונקציונליות.

חלק מהחדרים מעוצבים בצבעים של שחור, לבן ואפור ומעניקים אווירה מעושנת, וחלק מהחדרים מעוצבים בצבעים של גווני ירוק, כחול בשילוב אלמנטים של עץ.

יש אלמנט של חזרתיות בשילוב הצבעים שנבחרו בתוך כל חדר. בחדרים המעוצבים בצבעי שחור, לבן ואפור ניתן לראות שבחדר השינה ובמקלחת יש שימוש באותם הגוונים והמעבר בין החללים נעשה בהתאמה. הרצפה שהיתה בחדר השינה כעת הופכת לחיפוי הקיר בחדר הרחצה.

בחדרים המעוצבים בגווני ירוק, כחול ועץ הצבעים באריחי חיפוי קיר בחדר הרחצה והארונית בגוון עץ חוזרים על עצמם בחיפוי קיר בגב המיטה. יש נגיעות של צבע זהב, שאופייני מאוד לחדרי בוטיק ולחללי יוקרה בכלל. הכל מתכתב זה עם זה ויוצר הרמוניה נעימה וזורמת בחדר.

הרהיטים ופריטי הנוי השונים בחדרי השינה נבחרו בקפידה תוך ניצול מקסימלי של החלל. מיטה זוגית, שידת איפור עם מראה מרובעת שממשיכה בקו ישר את חיפוי קיר גב המיטה. וילון מרצפה ועד תקרה משווה אשליה של תקרה גבוהה ומעניק לחדר חמימות אלגנטית. מלבד זה הוא שומר על הפרטיות ומווסת את האור והשמש הנכנסים אליו בהיעדר תריס. שטיח שמעניק למרחב תחושה חמה ונעימה שיוצרת סגירה בעיצוב הפנים. ארונית הכוללת מיני-בר ומכונת אספרסו.

חדר הרחצה מוקפד ואלגנטי. קיר המיטה מחופה באריחי חיפוי קיר גדולים וכך יוצר אשליה של חלל גדול יותר, ברזים וכלים סניטריים כגון : אסלה תלויה, ניאגרה סמויה המשרים מראה נקי ושקט. מראה עגולה עם תאורה סביב יוצרת מראה דקורטיבי ותורמת גם היא לתחושה של הגדלת חלל החדר ויזואלית – חשוב מאד בחדרים קטנים. ארון אמבטיה פריט נגרות אמן עשוי עץ מחורץ.

כל חומרי הגלם נבחרו בקפידה ובעלי גימור יוקרתי, כזה המעניק לאורחים הרגשה חגיגית, שאכן הושקעה מחשבה בכל פריט בחדר. במלון חשוב לקלוע לטעם ולחוויה של אורחים בעלי סגנון חיים שונה ולהתאים את העיצוב לקונספט הכללי של המלון כולו.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: