מהו עיצוב פנים יוקרתי?

עיצוב פנים יוקרתי

כל מי שביקר בביתן ברצלונהאחת מיצירות המופת של האדריכל לודוויג מיס ואן דה רוהה, “אבי המינימליזם“, חש יראת כבוד שלא ניתן לתארה במילים. תחושת הרמוניה שכל קיר ואלמנט בחלל נמצא במקומו המדוייק. בביתן נעשה שימוש בחומרים יוקרתיים כגון: שיש, אבן טרוונטיןחומרים נדירים ביופיים שיובאו לצורך בניית הביתן בהזמנה מיוחדת ממקומות שונים בעולם. המבנה מייצג עיצוב פנים יוקרתי, לא רק בזכות החומריות שלו, אלא באמצעות המלודיההמושלמת שהוא יוצר, הרמוניה אלוהית. ללא ספק פלא כזה יכול לייצר רק אדריכל מחונן ויצירתי בצורה יוצאת דופן. זו תמצית המילה יוקרהבעיצוב ואדריכלות. קשה מאד לשים את האצבע או להגדיר מה הופך חלל לכזה ומצד שני אי אפשר לפספס אותו.

ביתן ברצלונה
“ביתן ברצלונה”, יצירתו של האדריכל לודוויג מיס ואן דה רוהה

אתה הוא המפתח לתכנון טוב:

עיצוב פנים יוקרתי יתאים רק לפלח קטן מהאוכלוסייה. אנשים שלא מעוניינים במראה סטנדרטי, כאלה המעוניינים לעצב את ביתם באופן זהה לרמת חייהם. לא משנה אם מדובר בעיצוב בית, דירה, עיצוב משרדים או אולם אירועים, העיצוב יהיה ברמה מאד מאד גבוהה ומקורי. הסגנון שייבחר לעיצוב החלל גם הואלא רלוונטי משום שיוקרה יכולה להתבטא בכל סגנון ובכל חלל ועליה לשקף בעיקר את טעמך האישי. אתה הוא המפתח לתכנון נכון, ככל שהמתכנן יכיר אותך טוב יותר: את ציפיותייך, צרכייך וחלומותייך, כך החלל שיתוכנן יהיה מדויק יותר עבורך.

עיצוב פנים יוקרתי

לסמוך על האדריכלית המתכננת:

עיצוב פנים יוקרתי הינו עולם של ידע מקצועי עשיר, הכולל טאץעיצובי מיוחד ותשומת לב לפרטים הקטנים ולרמת גימור איכותית. בחירת אדריכלית מומחית לעיצוב חללי יוקרה הוא הדבר הראשון והמשמעותי ביותר שעלייך להתחיל בו. צבירת ניסיון בענף זה הוא חשוב ביותר ומכאן חשוב לדעת לשחרר ולסמוך על האדריכלית שתספק את המוצר המיוחד אליו אתה מייחל. סטודיו T.Z.F מתמחה בנושא של עיצוב פנים יוקרתי ועיצוב נכסי יוקרה: חללי יוקרה פרטיים ומסחריים. בסטודיו נלווה אותך החל משלב הקונספט הראשוני ועד מסירת הנכס לידייך. העבודה שלנו תיצור הרמוניה חכמה ומיוחדת ביופיה שתותאם במיוחד עבורך. תהליך התכנון יכלול: מחקר משתמשים, מחקר סביבה מעמיק והצגת חלופות תכנון שונות. נבחר יחד את החלופה שאנחנו הכי אוהבים, נציג בפניך מודל תלתמימדי והדמיות פוטוריאליסטיות. לאחר מכן יפורטו תכניות מקצועיות לביצוע: בנייה, חשמל, אינסטלציה, תאורה, מיזוג אוויר וכיוב ויוגשו פרטי נגרות ורשימות מקצועיות למכרז בין ספקים וקבלנים. לאחר שנרכיב יחד את הצוות המבצע תתחיל מלאכת הביצוע ואנחנו נלווה אותך ממש עד סיומה ונוודא שהיא מבוצעת לפי התכניות האדריכליות שהוגשו. לסיום נספק גם שירותי הוםסטיילינג ליצירת מראה שלם ויוקרתי ממש כמו שחלמת עליו.

עיצוב פנים יוקרתי

פרמטרים חשובים של עיצוב פנים יוקרתי:

  • חומרי גלם ומוצרי יוקרה איכות גבוהה של חומרי גלם עשויה להבחין בין חלל יוקרתי לסטנדרטי. פרמטר זה יבוא לידי ביטוי בריצוף, חיפויי קיר, ריהוט, טכנולוגיה מרשימה, גופי תאורה ווילונות.

  • תחושת מרחב חלל פתוח ומשוחרר שאינו עמוס מידי יוכל לחדד את תחושת היוקרה. כך נוכל לתת כבוד לפריטים הקיימים ולהדגיש את החלל ועוצמתו.

  • אור טבעי שימוש במפתחים גדולים ושקיפות גבוהה יוכל לטשטש את הגבולות בין הפנים לחוץ ולהגדיל את החלל באופן משמעותי.

  • מוצרים בהזמנה אישית פרטי ריהוט, תאורה, וילונות שלא ראינו בשום מקום אחר ומתוכננים בהזמנה אישית במיוחד עבור החלל הנתון.

  • נוחות רמה גבוהה של נוחות למשתמש החל מהדברים הקטנים שנראים ברורים מאליהםועד שימוש בטכנולוגיה ומוצרים חדשניים לטובת נוחות שמשתלבת באופן מושלם עם אסתטיקה.

  • רמת ביצוע וגמרים גבוהה ביצוע מושלם של העבודות, בחירת אנשי מקצוע מצויינים, בעלי ניסיון רב שישתפו פעולה עם האדריכלית המתכננת.

עיצוב פנים יוקרתי

התכנון יקנה את יוקרה:

לא די בקיום כל הפרמטרים המפורטים מעלה ליצירת עיצוב פנים יוקרתי, כל אלה צריכים להשתלב יחד בצורה מושלמת ולייצור מכלול המייצג טעם ייחודי ומשובח. את החזון תייצג אדריכלית שניחנת ביצירתיות ומקוריות רבה. כזו הבקיאה בכל המוצרים החדשניים והטכנולוגיות הגבוהות הקיימות בשוק. התכנון יהפוך את החלל ליוקרתי והאדריכלית תדאג היכן להשקיע את המאמצים וההון ובאיזו דרך. רמה גבוהה של תכנון ועיצוב תעניק איכויות של יוקרה לחלל. הסוד הוא לבחור את האדריכלית המתכננת והיא כבר תדע בדיוק איך להפוך את החלל לכזה.

עיצוב פנים יוקרתי יתבטא בעיקר בסגנון העבודה של האדריכל והלקוח שמבינים כי על שלמות לא מתפשריםבכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר. טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית הבית שלכם.

בדקו גם >> עיצוב דירות יוקרה

פוסטים אחרונים