תמונה מלוח השראה

השבוע נפגשתי עם לקוחה מדהימה שלי (כזאת שהתאהבתי בה כבר מהשיחה הראשונה שלנו). אנחנו עומדות לקראת תכנון הבית המשפחתי והחם שלה. בפגישה היא החלה לתאר לי כיצד היא רואה בעיני רוחה את ביתם ואני מיד חשבתי- חייבים להרכיב לוח השראה יחד!

לוח השראה מהווה כלי עזר בתהליך התכנון והעיצוב ומשקף את האהבות, הרצונות והשאיפות שלנו. זהו  אוסף של תמונות, חומרים, תצלומים, טקסטורות, צבעים ופריטים שאנחנו אוהבים, מתחברים אליהם ורוצים שיהיו חלק מהבית שלנו. תהליך איסוף החומרים לוקח זמן ואז מרכיבים את הלוח שהוא כולו משקף את דיירי הבית ואופיים. את הלוח עורכים ותולים במקום בולט לעין, שאנחנו נמצאים באינטראקציה עמו במהלך היומיום. כך ניתן ממש להתחיל לדמיין ולהרגיש את הבית החדש.

לאחר יומיים קיבלתי מהאישה האדירה הזו מייל אליו מצורפות תצלומים: של המשפחה, הילדים, של חיות המחמד שלהם, היו שם תמונות של טבע וחופש, של פרחים כחולים והיו תמונות שמסמלות את ההפתעות שבדרך. האמת. התרגשתי לעיין בתמונות ולגלות בתוכן חיים ומלא נשמה. סקרנה אותי במיוחד תמונה אחת שמציצה מחור המפתח, שם בין עיטורי הדלת מתגלה נוף טבעי וארנב לבן וטהור. התצלום גורם לי לחשוב על חלל הבית שלה בצורה שונה ויצירתית, כזה המתפתח עם ההליכה בתוכו ממש כמו יצירה מוזיקלית טובה כשבכל מקטע מתגלה צליל חדש. אני חושבת שהתצלום מסמל עבור המשפחה הזו את פתיחת הדלת לחיים חדשים ולשינוי משמעותי שיעצים ויחזק אותם במיוחד לאור מה שעברו. לוח ההשראה שמתגבש בימים אלה בחלל העבודה שלי כולל חומרים טבעיים כמו עץ טבעי מבוקע, לצד צבעי שמחה המסמלים פריחה והצבע הכחול העמוק.

עכשיו. באמצעות לוח ההשראה הכל נראה קרוב וממשי יותר ואני יכולה להתחיל את שלב התכנון בצורה יעילה וממוקדת יותר. מעבר לכך שלוחות השראה עשויים להיות יפים במיוחד, הם עשויים להעביר את התחושות שלנו בצורה נהדרת ולגרום למעורבות חיובית של כל השותפים בתכנון הבית. כי לכם מגיע לקחת חלק בתכנון וההשראה היא קודם כל- אתם.

Comments

comments