האמת… באמת באמת כל החיים פינטזתי על אחת כזאת (=

אין דבר יותר מעסיק מבגדים וכביסות.. אני לא יודעת מה איתכם אבל אני כל הזמן מסתובבת סביב זה.. הכל מתחיל בבחירת בגד והוצאתו מערימת הבגדים המקופלים בארון ואז לובשים אותו- שעה שעתיים ולכביסה, לפעמים מגיעים לכביסה בגדים שכלל לא נלבשו!

חדר הכביסה צריך לעבוד כמו מכונה משמנת. אבל לצערי בדרך כלל לא עובד בדיוק ככה. קודם כל- זורקים בסלי הכביסה הערימה גודלת וגודלת וגודלת עד שאין מקום בסלי הכביסה… אז מגיעה עבודת המיון: שחור, לבן, צבעוני, הרתחה, כביסה במים קרים ולפעמים פשוט כאב ראש!!! אז אני עושה הנחות- פשוט דוחסת הכל למכונת הכביסה. המכונה פועלת.. היא סיימה?! במקרה הטוב (אם היא לא תישאר שם יממה) הכביסה תעבור ממכונת הכביסה למייבש.. אם לא. נפעיל את המכונה שוב (אז נראה כמה זמן היא תשאר שם). המייבש פועל? מעולה! הכביסה התייבשה… מתארת לעצמי שהיא על הספה.. היא פשוט שם יושבת וממתינה לקיפול- עד שיום אחד אני מבינה- הכביסה לא תתקפל לבד ואז… (אם הבן שלי לא זרק אותה באוויר או שלח אותה שוב לכביסה) היא כנראה תקופל ותחזור לארון.. או שתשב שוב בשקט על המדף ממתינה. 

אחחח כמה בזבוז אנרגיה.. פיזית, חשמלית, כספית.. אז ברגע זה- אני נשבעת לכם— אם לא הייתי מתכננת בניינים הייתי ממציאה את המכונה הזאת… (=

האמת חשבתי על משהו הרבה יותר משוכלל לא מכונה שחוסכת רק שלב אחד בתהליך אלא מכונה שעושה את כל התהליך לבד, חוסכת ים של זמן, משאבים ואנרגיה. 

Comments

comments