בעל עסק?! אתה בטח יודע שעיצוב המשרדים שלך חשוב ומהווה כרטיס ביקור. באופן יומיומי אל משרדך נכנסים: לקוחות פוטנציאליים, ספקים ועובדים. מעבר לבית נוסף עבורם, עיצוב חלל העבודה יהיה נדבך חשוב במיתוג העסקי שלך. אם אתה מעוניין לעלות מדרגה במיתוג העסק ולשדר קו תדמיתי אחיד, עיצוב משרדים יוקרתי הוא בגדר הכרח. מעבר לאסתטיקה עיצוב משרדים ישקף איך אתה מתייחס לעסק שלך: האם אתה מביע הערכה כלפיו יומיום? האם אתה בטוח בו? אם ענית בחיוב על השאלות הללו כדאי להעניק למשרדיך מראה שתפור במיוחד עבורם ועולה בקנה אחד עם המיתוג הקיים. העסק שלך יוכל לשדר יוקרה כיאה לעסק מצליח ומשגשג.

עיצוב משרדים יוקרתי

מאמין בעסק? כדאי לשים דגש על עיצוב המשרדים:

עיצוב משרדים יוקרתי יבוא לידי ביטוי לא רק בבחירה מדויקת של חומרים, ריהוט וצבעים אלא בעיקר בשילוב בין כל מאפייני החלל יחד. על מנת שהמשרדים יהיו מרשימים ויעניקו תחושה מכובדת עליהם להיות מעוצבים בסטנדרט גבוה. כדי לייצר את האווירה הנדרשת הריהוט יתוכנן בהתאמה אישית “נגרות אמן” ולא יירכשו מה”סטנדרט” הקיים בשוק. הסטנדרטים הגבוהים יכולים להתבטא בבחירת גופי תאורה ייחודיים ותכנון תאורה מדויק, במיכון טכנולוגי מתקדם, בהצללות והלבשת החלל ברמה גבוהה. סטודיו T.Z.F מתמחה בעיצוב משרדים יוקרתי ומתן מענה מקצועי אחראי המקפיד על התכנון כולו עד הפרטים הקטנים.

בניית קונספט עיצובי לעסק שלך | טלי זרחיה פרומוביץ - אדריכלות ועיצוב

בניית קונספט עיצובי נכון לבית העסק שלך:

כחלק מתהליך התכנון של עיצוב משרדים יוקרתי יתבצע מחקר לגיבוש קונספט לבית העסק שלך. בליבת המחקר יעמדו: מיתוג העסק הקיים והמוצרים/ השירותים אותם מעניק, זאת במגמה להגיע לקהל היעד הנכון עבורו. העיצוב יבטא את ערכי העסק בין היתר באמצעות שילוב מוטיבים מעולם המיתוג. כך תיבחר השפה האדריכלית, שימוש אלמנטים בחלל, בחירת ריהוט, פרטי אמנות ואקססוריז. בבואנו לעצב משרד יוקרתי, עלינו להבין מי ישהה או יבקר בחלל, מה אופי העסק ומהו המסר שנרצה להציג. הרמוניה בין כל אלה תיצור קונספט מרכזי אחד, פנייה נכונה לקהל הלקוחות, מחויבות של צוות העובדים ותגדיש את ייחודיות העסק.

קונספט עיצובי למשרד יוקרתי | טלי זרחיה פרומוביץ - אדריכלות ועיצוב

מה בין קונספט למציאות?

הרעיון העיצובי שהלך ונתגבש בשלב הראשוני ילך ויתהדק אל תוך המציאות. כדי שזה יקרה יש להבין בצורה מלאה את נתוני השטח הקיימים: מיקום המשרדים, הבנה של הנוף הקיים, כיווני אוויר, כיווני שמש ושטח המשרדים הנתון. חלוקת השטח תתבצע בהתאם לפרוגרמה התכנונית שתתגבש אל מול הלקוח ותשקף את צרכי העסק. בסופו של דבר המשרד יאויש ולכן מעבר לאסתטיקה יש לשים דגש רב לתפקוד החלל כך שיהיה נעים וידידותי. חשוב להתייחס, לדוגמה, ליצירת חללי עבודה ארגונומיים הכפופים לעקרונות הנדסת אנוש (ארגונומיה). ברגע שאלה יתקיימו יהיה נוח לעבוד בחלל ומצב הרוח יאפשר אינטראקציה חברתית טובה יותר. אינטראקציה זו תבוא לידי ביטוי בחללי המפגש המשותפים ובעבודת הצוות.

בחירת חומרים ותכנון תאורה | טלי זרחיה פרומוביץ - אדריכלות ועיצוב

בחירת חומרים ותכנון תאורה

איכות גבוהה של חומרי גלם עשויה להבחין בין עיצוב משרדים יוקרתי לסטנדרטי. פרמטר זה יבוא לידי ביטוי בריצוף, חיפויי קיר, ריהוט, טכנולוגיה מרשימה, גופי תאורה ווילונות. אולם, גם בחירה בחומרים פשוטים בגימור ייחודי יוכלו להעניק תחושת יוקרה. שילוב נכון בין חומרים ויצירת קונטרסטיים מדויקים לחלל יוכלו לעשות את העבודה ולייצר אפקט של “אמאל’ה וואוו”.
בדרך כלל בתכנון תאורה למשרדים נעשה שימוש בלעדי בתאורה פלורסנטית לבנה וקרה ששוטפת את החלל כולו, במקרים רבים זו תהיה טעות. נרצה לשלב בין תאורת עבודה פונקציונאלית לתאורה דרמטית יותר: באזורי כניסה, אזורים משותפים ומעברים. באמצעות תכנון תאורה יצירתי נוכל להשלים את המראה היוקרתי ולבחור לשים את הדגש על אלמנטים ספציפיים בחלל. 

קצרה היריעה מלהכיל את כל התחומים אותם יש לקחת בחשבון בעת תהליך התכנון. במאמר זה ערכנו רק סקירה קצרה ממש “על קצה המזלג” בתחומים משמעותיים בעיצוב פנים יוקרתי. ההמלצה היא לבחור באדריכלית שתיתן לכם מענה לאורך כל התהליך ותגרום למשרד שלכם להיראות הכי אתם. עיצוב המשרדים ישקף היטב את העסק אבל בעיקר את הלך הרוח של אלה המנהלים אותו. לסטודיו T.Z.F ובראשו אדר’ טלי זרחיה פרומוביץ, יש את הידע המקצועי לתכנן לכם משרד שיטיס אתכם קדימה. בכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755או צרו קשר באמצעות הטופס באתר. טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית הבית שלכם.

 

Comments

comments