שלום, אני טלי זרחיה פרומוביץ. אדריכלית הבית שלכם. היום נדבר על פגישת הכרות ראשונית עם אדריכל. האדריכל הוא לא “עוד” איש מקצוע, הוא הולך ללוות אתכם  בכל תהליך הבניה. לכן כשאתם נפגשים לראשונה עם אדריכל שעתיד לתכנן לכם את הבית חשוב מאד להרגיש כימיה. תהליך הבנייה כולל  קבלת החלטות מסועפת, תהליך מורכב שהרבה פעמים גורם גם למתחים מסויימים בין בני זוג למשל חשוב מאד שהאדריכל שלכם יתחבר אליכם, שתהיה כימיה והרגשה חיובית באוויר ושתוכלו להרגיש איתו בנוח  ולספר לו בעצם איך אתם חיים? למשל, מה הדבר הראשון שאתם עושים כשאתם מגיעים הביתה? אתם בטח שואלים את עצמכם “למה זה משנה?” בעת התכנון האדריכל צריך לקחת בחשבון דברים רבים ולחשוב על כולם כמכלול אחד.  החל מהמקום בו אתם מניחים את המפתחות כשאתם נכנסים לבית ועד  הרגע בו אתם נכנסים למיטה ומכבים את האור.  חשוב שיהיה חיבור אמיתי והכי חשוב שתרגישו שהאדריכל שלכם מסביר את הדברים בסבלנות ומפיג את התחושה הנוראית של חוסר הוודאות.

בפגישה הראשונה שלנו תקבלו  הסבר לגבי כל תהליך הבניה, מלווה בחומר גרפי, המסביר מה קורה מהרגע בו פגשתם אותי ועד הרגע בו תקבלו את המפתח לידיים שלכם. בפגישת ההכרות נשב יחד נשתה קפה, נערוך סיור בשטח נדבר על המשאלות, החלומות והצרכים שלכם. נדבר על תקציב דבר שהוא מאד חשוב ומשמעותי לתהליך הבניה.

אכוון אתכם לקראת הצעדים הבאים שלכם ונבין איך אפשר להתקדם יחד בתהליך בחכמה. אז בואו  תבחרו נכון. ואם מעניין אתכם לדעת איך בוחרים אדריכל  אתם יכולים לגשת לשני הסרטונים שעשיתי בנושא “בחירת אדריכל” שנמצאים בערוץ היוטיוב שלי…

הרשמו לערוץ היוטיוב אני אתן לכם טיפים און דה האוס רק כדי שתוכלו לצלוח את הדרך שלכם בצורה הטובה ביותר. מקווה לפגוש אתכם בקרוב לקפה, טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית הבית שלכם.

 


                          

טלי זרחיה פרומוביץ – אדריכלית רשויה

בעלת תואר ראשון באדריכלות מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בעיצוב תעשייתי מבצלאל. 

מחשבה יצירתיות ואהבה למקצוע מובילים את דרכי בעשר שנות ניסיוני כאדריכלית המתמחה בבניית בתים פרטיים, עיצוב דירות יוקרה,עיצוב חללים מסחריים ותכנון מבני ציבור.

Comments

comments