עיצוב דירה, רמת-גן

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

עיצוב פנים לדירה הממוקמת בבניין איכותי ברמת-גן בקומה שלישית. הדירה בגודל 120 מ”ר וכוללת מרפסת שמש מתוקה צופה לשטח פתוח. אחד האתגרים בדירה היה החלל המרכזי שהוא כנתון היה קטן וצפוף. ההחלטה התכנונית שלקחנו הייתה לוותר על חדר שינה לטובת הגדלת סוויטת ההורים והגדלת החלל המרכזי. החלטה זו שיפרה משמעותית את איכות החיים שמציעה הדירה. קיצרנו את המסדרון החלל המרכזי קיבל צורה מזמינה בעיקר הרווחנו. לפעמים עדיף לוותר על כמות לטובת איכות וזו ההרגשה האמיתית בדירה הזו.

מימין לכניסה שירותי האורחים המעוצבים בצורה ייחודית עם אריחים 20*20 ס”מ מספרד, האריחים לבנים מוטבעים בעיטורים מעדינים מעליהם קרניז שחור הם עולים עד גובה 1.20 על קירות החדר ומהקרניז הקירות צבועים בגוון כחול כהה עמוק. הברז ולחצן השירותים שחורים וסביב המראה קונטור שחור. הרעיון היה לשלב בתוך כל הבהיר הזה גוונים כהים וקונטורים שחורים. החלל אל מול הכניסה הינו המטבח הפתוח המעוצב קיר גבוהים ומשטח עבודה ומולם אי עם ישיבה. במקביל אליהם פינת האוכל ניצבת בחלל יפה עם חלונות וממול הסלון שבו שתי ספות זו מול זו אל מול קיר טלויזיה מעוצב עם נגיעות עץ בחיפוי דמוי בטון. המטבח לבן ואפור עם משטחי שיש כהים עם גידים. נגיעות עץ בפינת האוכל קושרות ויוצרות חזרתיות ביחס לריהוט בסלון וביחס לכסאות הבר.

סוויטת ההורים משדרת חמימות עם נגיעות עץ וגווני שמנת חמימים. מול המיטה ארון בגדים משולב טלויזיה ובסמוך למיטה חדר רחצה פרטי המחופה אריחים כהיים עם גידים בהירים וכולל נגיעות עץ ואקססוריז שחורים. חדר רחצה כללי מעוצב על גוונים כמעט הפוכים באריחים בהירים עם גידים אפורים “דמוי קלקטה” ואקססוריז שחורים.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: