עיצוב דירת פנטהאוס, פתח – תקווה

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

תכנון ועיצוב פנים דירת פנטהאוס , פתח-תקווה

מדובר בדירת פנטהאוס שנרכשה במסגרת “קבוצת רכישה” והותאמה לצרכי המשפחה. כך זה נראה כשללקוחות טעם אסתטי משובח ומיוחד במינו. הבית מעוצב בסגנון “פרובאנס” עם קריצה מודרנית.
הכניסה לדירה לחלל פתוח ורחב ידיים צופים אל הסלון ובו רהיט המשלב טלויזיה וקמין על רקע קיר מעוצב בקרניזים הריצוף הנבחר “דמוי אוניקס” מבריק מוסיף לנופך היוקרתי של הבית. על קיר הויטרינה וילון שקפקף החושף את נוף המרפסת המשתרעת על כ-60 מ”ר. המטבח מעוצב בסגנון פרובאנס טהור וצבעו אפור גרפיט – קריצה לסגנון המודרני שכמעט התבקשה מראש. השיש המבריק הנבחר מעניק קונטרסט לצבעו הכהה של המטבח ויוצר הרמוניה עם שאר חומרי הבית שנבחרו. מעל לכיריים מנדף היוצר נישה עם קו הארונות הגבוהים ומעוצב עם פיתוחים סביב. הכיור מוקם במרכז הכיור ובהמשך הופך קיר המטבח לארון ויטרינה מזכוכית המשרת את אזור פינת האוכל.  במקביל לקיר הכיור תוכנן אי המשמש כמשטח עבודה, אחסון ובר ישיבה. תכנון התאורה בחלל המרכזי הוא אקלקטי ומשלב בין פרופילי “סכין” שחורים שקועים בגבס לבין גופי תאורה קלאסיים מעוטרים. האווירה המתקבלת בחלל המרכזי חמימה וביתית. 

סוויטת ההורים קיבלה תשומת לב מיוחדת. עם קירות מעוטרים בקרניזים ופרופילי מסגרת ארון בסגנון כפרי – נושק למודרני בגווני לבן. תצלום יפני בגווני חום ונגיעת פליז צהוב. טקסטילים כמו: וילון בגב המיטה, שטיח וכריות יוצרים חדר רומנטי במיוחד. לצד המיטה חדר רחצה מחופה אריחי “מרקווינה” שחורים והוא מהווה נקודת מגוז מרכזית בעיצוב החדר. חדר הרחצה הכללי מעוטר באריחים אוריינטליים בצבעי שחור לבן, ארון נטילת הידיים שחור בסגנון קלאסי ובו שני כיורים וברזי קיר. 

אחד הדברים החשובים לי בתוך אדריכלית ומעצבת – לשים את הלקוח במרכז ולזכך את הפרויקט כך שישקף את האנשים החיים בבית בצורה מלאה. זאת לצד פונקציונאליות ושימושיות של חפצי היומיום. הבית של המשפחה הזו, בפתח-תקווה, תוכנן במיוחד עבורם ולאף משפחה אחרת. זו הייחודיות וזה הכיף הגדול- להמציא את עצמי כל פעם מחדש בתוך מתכננת.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

אם אהבתם את הפרויקט הזה בטח תאהבו את הפרויקטים הללו

תכנון ועיצוב דירת פנטהאוס בפתח תקווה

עיצוב דירת קבלן בראש העין

סוג:

שטח:

עיר: