עיצוב פנים לדירה, פתח תקווה

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

דירה בבניין ישן בן חמש קומות בפתח תקווה, שעוצבה מחדש לטובת משפחה צעירה. הדירה בגודל 120 מ”ר, מתוכננת בסגנון מודרני עם צבעים חמימים שמשרים אווירה נעימה ומשפחתית, אך אלגנטית ואפילו נועזת. בחלל המרכזי של הדירה הונח פרקט שברון עם בורדר פליז הממסגר את החלל המרכזי, כשבכל המרחבים ניתן לראות נגיעות פליז כמוטיב חזרתי בכל הדירה.

סלון הדירה הוא הלב של הבית ומשלב נגיעות של שחור ועץ. קיר הטלוויזיה עשוי חיפוי אבן אלסטית דמויית קורטן שמוסיפה חמימות לבית, מהתקרה יורד קמין שמחמם את הבית ומשמש גם כפריט דקורטיבי שבאופן אוטומטי משרה עלינו תחושה של בית חם ומשפחתי.

המטבח עשוי פורמייקה זהב על רקע שחור, מה שמעיד על דיירים אמיצים שבבית שלהם רוצים להיות ולהרגיש מי שהם ללא חשש. על הקירות הונחו טפטים בצבע שחור עמידים במים, ופינת האוכל ומשטח העבודה שממשיך אותה – גם הם בצבע שחור אלגנטי ומרשים.

מבואת הכניסה לדירה ישנה מאוד וצרה, אך העיצוב ממקסם את החלל ומקבל את פנינו בצורה מדהימה –פרקט עץ טבעי עם בורדר מסביב שממש נראה דמוי שטיח, קירות מבואה בצבע שחור וכך גם דלת הכניסה. בחלל הכניסה לבית תוכננה פינת עבודה שנותנת מענה לעבודה מהבית בימי הקורונה ובאופן כללי מאפשרת פינת עבודה המתמזגת עם החיים בשאר חלקי הבית.

בסוויטת ההורים טפט בצבע חום שחור דמוי עור, הריהוט עם נגיעות עץ, המיטה נמוכה ומאחוריה וילון בצבע חמים.
בחדר הילדים מתגוררים אחים בגילאי בית-ספר הפריטים הוזמנו באופן ייעודי והוכנו בנגרות אמן – ארון בגדים גדול שחור, פינת עבודה ומיטת קומותיים.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: