תכנון בתים פרטיים

מצאתם שותף מושלם לחיים משותפים, חסכתם כסף, לקחתם משכנתא ואתם בדרך לעסקת חייכם – כן, בניית בית שישרת אתכם רוב חייכם. כאשר מדובר על הבית שלכם לעתיד, תכנון בתים פרטיים אמור להיות חוויה לכל המשפחה, אולם, דווקא לקראת תהליך זה עשויות להתעורר מחלוקות בין בני הבית. יותר מ-90% מהמשפחות שבונות חורגות מהתקציב (חריגה ממוצעת מהתקציב בבנייה פרטית בישראל היא כ-25%!!!) רוב המשפחות יבנו בית שלא עונה על צרכיהן ולא משקף את אופיין ויישארו איתו כל החיים. 

תכנון ועיצוב בתים פרטיים מהווה הרבה מעבר לקיום פיזי, נראות וקירות. מדובר בחלל המכיל רגשות, ריחות, צלילים ותחושות, חלל בו חיים האנשים הקרובים אלינו- המשפחה, מקום הכולל שמחה, אהבה וביטחון. בית הוא הפינה השקטה והאוהבת שלנו ולכל אחד מאיתנו יש חזון להגשמתו: החל מעיצוב בתים קטנים ועד תכנון בתים פרטיים ויוקרתיים.

אם אתם לקראת תהליך בניית בית ורוצים לבנות לא עוד בית משוכפל אלא בית שירגיש הכי אתם בעולם, בחרו באדריכל שיוכל להכיר אתכם ולהבין את הצרכים והרצונות שלכם בדרך הטובה ביותר. תהליך תכנון בית הינו מורכב ומשלב עבודה של אנשי מקצוע וספקים רבים. איש המקצוע שילווה אתכם לאורך כל התהליך החל מהתכנון, לבנייה עד קבלת המפתח ואפילו יותר מכך הינו אדריכל. בתים פרטיים יתוכננו בהרמוניה לסביבתם, מהחוץ לפנים ולהיפך, כך שהמבנה יהיה אינטגרלי ואחד. אני, טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית, מספקת שירותי תכנון וליווי של כל פרויקט מראשיתו ועד סופו: החל מתכנון המבנה, רישוי, פיתוח שטח ועד פיקוח בניה, עיצוב פנים והום סטיילינג.

אני מאמינה בשיתוף פעולה מלא ושקיפות מול הלקוח. כבר בפגישת ההיכרות אסביר מהם השלבים של תכנון בתים פרטיים ותהליך הבניה ואתן מענה למונחים מעולם האדריכלות. לאורך כל התהליך איעזר באמצעי המחשה: תוכנית אדריכלית, הדמיות, שרטוטים ואילוסטרציות.

כל-כך הרבה אדריכלים… במרכז הבית נמצאים אתם

איתי יהיה לכם ביטחון שנתכנן את הבית שלכם!

עדיין לא יודעים מאיפה להתחיל?! הירשמו משמאל וקבלו את עצותיי