תכנון ועיצוב חללים מסחריים

עיצוב פנים חללים מסחריים – עיצוב פנים לעסק שלך
סטודיו T.Z.F מתמחה בתחום עיצוב חללים מסחריים ותכנון מבני ציבור: חנויות, משרדים, מסעדות, אולמות אירועים, בתי קפה וכיו”ב. עיצוב החלל חשוב מאד וכשמדובר בשטחים מסחריים העיצוב מהווה כרטיס ביקור ממשי לעסק וחלק ניכר מהמיתוג שלו. בסטודיו אנו עוקבים אחר חומרים חדשניים, טרנדים עיצוביים וטכנולוגיות בנייה חדשות. חשיפה עקבית לתערוכות עיצוב עולמיות הנערכות מידי שנה במילאנו, איינדהובן, לונדון ופריז גורמת לנו בסטודיו לתכנן את העסק שלך ביצירתיות רבה עם מעוף תכנוני ייחודי.

לימוד ומחקר מאפיינים פרקטיים ועיצוביים של חללים מסחריים
רגע לפני שנתכנן עבורך ונבצע עיצוב פנים חללים מסחרים בחלל המסחרי שעליו חלמת, נתחיל במחקר מעמיק של מאפיינים פרקטיים של עיצוב חללים מסחריים של עסקים דומים לשלך. במצגת המחקר נציג לפניך תקדימים מהארץ ומהעולם. מצגת זו תכלול ניתוח מעמיק של המקום והסביבה בה ממוקם השטח שברשותך. במחקר נשים אצבע על מאפיינים מרמת המקרו, הכוללנית, ועד רמת המיקרו, של הפרטים הקטנים. כך ואודות להיכרות מעמיקה איתך ועם העסק שלך נהפוך תוך זמן קצר למומחים בתחום ונעצב את חלל בית העסק שלך כמו כפפה ליד. אחת המטרות החשובות, בתור אדריכלים ומעצבי פנים, תהיה למצוא את ההרמוניה המושלמת בין הפרקטיקה לאסתטיקה. בכל שלב בתכנון החלל נעדכן אותך בפרטים ונדאג להכין מודל ממוחשב במיוחד עבורך וסט של הדמיות פוטוריאליסטיות על מנת שתוכל לבחון את התוצאה העיצובית ולדעת בדיוק מה עתיד להיבנות. במסגרת עיצוב חללים מסחריים, מציע הסטודיו שלנו גם שירותי רישוי עסקים.

עיצוב משרדים: רושם ראשוני – יש רק פעם אחת
בעת ביקורו של לקוח במשרד שלך, עיצוב המשרד ישקף את הערכים עליהם מושתת העסק שלך. אם מדובר במשרד עורכי דין האווירה צריכה להיות רשמית ומכובדת, אם במשרד הייטק האווירה כנראה תהיה קלילה יותר, כזאת שתשרה יצירתיות על העובדים. תחום העיסוק שלך הוא לא היחיד שיכריע בין נראות עיצובית אחת לאחרת, יש עוד המון פרמטרים שיהיו צריכים להיבחן בתהליך התכנון. בין היתר, מי הם הלקוחות שלך? מאחר ובסופו של דבר העיצוב ייצר אווירה מסוימת שמטרתה להגביר אמון בקרב קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלך.

עיצוב מסעדות, אולמות אירועים וברים:
עיצוב פנים של חללים מסחריים מסוג הזה חשוב לא פחות מחוויות הקולינריה במקום. העיצוב משרה על המבקר את תחושת הטעם עוד לפני שהזמין את הארוחה או המשקה שלו. סטודיו T.Z.F מתמחה בעיצוב חללי יוקרה כך שתוכלו לא רק להגיש אוכל ברמה ותצטיינו גם בחוויה חללית משובחת וייחודית. אצלנו בסטודיו אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו חלל מקורי, כזה שלא ראיתם עוד בשום מקום אחר! המקום יעוצב ברמה פרקטית גבוהה כך שתתאפשר התנהלות נכונה של עבודה בשילוב אסתטיקה נדירה.

תכנון ועיצוב מסעדות
תכנון ועיצוב משרדים