אדריכלים במרכז – טלי זרחיה פרומוביץ

כל מי שמכיר אותי יודע שהיו שנים בהן תפרתי לעצמי את כל הבגדים. הבגדים שלי היו ייחודיים, התאימו רק לי, בצבעים ובגזרה שאני הכי אוהבת. בחרתי להיות אדריכלית ובשבילי תהליכי תכנון ועיצוב ללקוח תמיד מזכירים פעולה של תפירת חליפה.

כשאדם מגיע למעצב אופנה ומבקש חליפה בעיצוב אישי, המעצב יתאים את החליפה: מידה, גזרה ובד באופן כזה שתחמיא ללקוח. בנוסף, כל אלו יצטרכו להתאים לתקציב שמקצה הלקוח למטרה זו ובעיניין זה חשוב להתייחס לגודל התקציב כדי שחלילה החליפה לא תהיה “גדולה על הלקוח”.

לא משנה אם מדובר בתכנון בתים פרטיים, תכנון מבנה ציבורעיצוב מבנה משרדים או תכנון של כל חלל אחר. דיוק – זו מילה חשובה בתכנון ועיצוב. תכנון טוב ימלא אחר צרכי ורצונות הלקוח ולא ינבע מתוך גחמות אישיות של מתכנן. כבר ברגע המפגש הראשוני עם לקוחותי ולאורך כל תהליך התכנון אני נוהגת לשאול את עצמי-  מה הצרכים? מה הרצונות? מי האדם העומד מולי ומהן תכונותיו? מה בדבר התקציב שלו? וכיצד התכנון שלי עשוי לשרת אותו נאמנה?

שאלות אלה מצריכות קשר עם הלקוח והבנה מעמיקה של צרכיו ואורחות חייו. בזמן האחרון אני מוצאת עצמי מתכננת לאנשים טובים, הקשרים שנוצרים בינינו מיוחדים מאד ומבוססים על אמון הדדי. אני חושבת שזה הזמן לומר תודה ללקוחות שלי שנותנים לי להנות מחדוות היצירה, נותנים לי חופש, סומכים עלי,ומקבלים בתמורה את הבית עליו חלמו כל חייהם.

אז זכרו: יש כל-כך הרבה אדריכלים… במרכז נמצאים אתם ולכן התכנון אמור להתאים לכם כמו כפפה ליד. נתראה בקרוב…

אדריכלים במרכז

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*