תכנון ועיצוב פנטהאוס, פתח-תקווה

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

תכנון ועיצוב פנטהאוס בפתח תקווה

תכנון ועיצוב דירת פנטהאוס רחבת ידיים בפרויקט קבלני בפתח-תקווה. התהליך כולל ליווי משלב “שינויי דיירים” מול הקבלן המבצע ועד שינויים לאחר מסירת המפתח. מדובר בדירת גג של כ-200 מ”ר+ שטח גג של כ-130 מ”ר.

תכנון הדירה:

הדירה תוכננה כדירה בת 6 חדרים: חדרי הילדים הוגדלו על-חשבון “מסדרון בזבזני”, שירותי האורחים הורחבו, חדר הרחצה הכללי הורחב ותוכנן מחדש וכך גם סוויטת ההורים. כלל הדירה שודרגה הן מבחינת חלל והן מבחינת חומרים. העיצוב של הדירה מוקפד החל מתכנון החללים ועד שימת דגש על פרטים וחיבורם. תכנון איכותי, בחירה משובחת של חומרים וחוסר פשרות על מוצרים איכותיים יצרו עיצוב פנים יוקרתי לדירת פנטהאוס שנרכשה בפרויקט קבלני. זו בדיוק המומחיות שלנו בסטודיו T.Z.F , סטודיו מוביל המתמחה בעיצוב פנים של פנטהאוסים ודירות יוקרה.

תכנון החלל המרכזי של הדירה:

החלל המרכזי בדירה כולל: סלון, מטבח ופינת אוכל ומהווה את לב ליבו של הבית. באזור זה מתרחשים החיים האמיתיים: השיחות, הצחוקים, ריחות הבישולים, המגע החם ולמעשה- הקשר בין בני הבית. חשוב לפתוח את החלל המרכז ככל האפשר, לכן המטבח מתוכנן בשני סטריפים מינימליים: אחד גבוה הצמוד לקיר ובו נישה לשטיפת כלים והשני הוא האי הכולל דלפק ישיבה. פינת האוכל זכתה למקום של כבוד והסלון רחב ידיים אל מול קיר מעוצב המשלב אח ורהיט פונקיונאלי. כל זה מלווה בתכנון תאורה מוקפד וגופי תאורה מדויקים למקום ולפונקציה. החלל המרכזי נפתח אל מרפסת גג שתוכננה בקפידה רבה כך שהחוץ נכנס פנימה. מפתח החלון הרחב מעניק תחושת המשכיות לדירה ויוצר טשטוש בין פנים לחוץ. בנוסף, הצמחייה במרפסת הגג הנשקפת מבעד לחלונות הבית יוצר תחושה נעימה של שקט.

תכנון חלל משפחה:

הדירה מתוכננת כך שהחלל המרכזי מהווה האזור הציבורי של הבית בעוד חלל המשפחה מהווה מבואה לחדרים ויוצר אווירה אינטימית יותר. בחלל המשפחה תוכנן רהיט שמהותו אחסון וישיבה. הרהיט כולל: ארון מעילים ותיקים, ספסל רביצה המכיל אחסון צעצועים וספרי ילדים. חלל כיפי ומזמין בסמוך לאמבטיה המרכזית, הכולל גם קיר ובו תמונות משפחתיות.

להכיר אתכם ולדייק את הבית עבורכם:

אחד הדברים המעניינים בתכנון היה שילוב בין זוג לקוחות שלכל אחד מהם רצונות, חלומות ואהבה לסגנון עיצובי שונה. היא- רוצה לתת לבית מראה חמים ומזמין והוא- אוהב קווים מודרניים ועיצוב נקי. ההבנה של החלומות והצרכים הולידה תכנון בסגנון מודרני המשלב חומרים חמימים: עץ לצד בטון, שימוש בתאורה צהובה בחלל המעוצב בקווים נקיים, שימוש רב בטקסטילים, תכנון מדויק של חלוקות לחיפויים ולריהוט כל אלה סייעו לאווירה הביתית הרצויה. שימת דגש מיוחד על הבנת הצרכים של בני הבית סייעה בגיבוש אופי ייחודי לדירה. האנשים המתגוררים בבית מיוחדים, העיצוב היה מאתגר אך התוצאה מדברת בעד עצמה וגם היא כמו הלקוחות- מיוחדת.

בכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר. טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית הבית שלכם.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: