תכנון ועיצוב סניף KZPRO, פתח-תקווה

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מדובר בעיצוב פנים של חטיבת הסאונד מבית “כלי זמר”. סניף הדגל תוכנן עבור הדגמה, תצוגה וכנסים לקהל יעד רחב. מרכז חווית המשתמש בפתח תקווה הוא יחיד מסוגו בארץ וקשה למצוא לו גם תקדימים דומים בעולם.

שטח אולם התצוגה כ-350 מ”ר של הנאה צרופה וחוויה שכולה- סאונד! בשלב הראשוני היה חשוב לאפיין את אולם התצוגה, להבין מי המשתמשים ולמי מיועד ולנסח: מטרות וחזון תכנוני. לאחר מכן הגיע שלב הניתוח בו ניתחנו את הנתונים עד הפרטים הקטנים: כולל גודל, תפקוד וכמות המוצרים באולם התצוגה. חשוב מאד היה לקחת בחשבון דינמיות וורסטיליות של אולם התצוגה. בשיתוף עם אורן זיסמן, מנהל חטיבת הסאונד, זה היה מהנה וקל ולמדנו יחד – תוך כדי תנועה. שיתוף פעולה בריא ומוביל לתוצאות מוכחות ולתכנון מותאם עד הפרט האחרון בהתאם לחלומות, לצרכים ולרצונות של הלקוח. בין כל אלו שזור קונספט עיצובי מובהק ורב מימדי. שיתוף הפעולה היה חשוב לא רק ביני לבין הלקוח אלא גם בינינו לבין היועצים והספקים השונים. יועץ האקוסטיקה, דודו חוג’ה, היה משמעותי ביותר לאורך התהליך ושיתוף פעולה בינינו היה הכרחי לצורך הצלחת הפרויקט.

האולם מעוצב בקווים נקיים. החומרים נבחרו ממש עבור הלקוח הם משלבים עץ אלון טבעי עם סקאלת צבעים בין שחור ללבן ואפור על גווניו בשילוב דגשים בצבע הלוגו (ירוק תפוח). הכניסה לאולם התצוגה כוללת קיר לוגואים ובו שתולה דלת במישור אפס- חשבנו על סלפי על הקיר המדהים הזה הכולל את שמות היצרנים – חברות בקנה מידה עולמי. חלל הכניסה מוביל אל החללים הפרטיים לרשות העובדים במקום: מטבחון ושירותים שתוכננו בקפידה רבה אך במהותם פרטיים יותר. מימין לחלל הכניסה- משרד המנהל ובו מסך טאץ’ קירי, שולחן ישיבות, שולחן עבודה ומקומות אחסון. הוא שקוף אל אולם התצוגה אל כיוון הכניסה ואל החלל המרכזי. ממול המבט נמשך אל החלל המרכזי.

התכנית כולה מכילה את האות K וזה בא לידי ביטוי הן בדו- מימד עם זאת גם קופץ בעין כשהאות תופרת את הנראות של אולם התצוגה כולו ומבחינה בין אזורי השימוש השונים בחלל. בסמוך לכניסה ממוקם דלפק הקבלה הכולל עמדה למזכירה בגובה 75 ס”מ וחלק בגובה 120 ס”מ המשמש לבר- לצורך המתנה/ שהייה. הדלפק וסביבתו מעוצבים סרגלי עץ בצבע אלון טבעי, נגרות המשלבת צבע אפור בהיר ושחור פחם. מעל דלפק הקבלה מתנוסס לוגו החברה ומעל שולחן הבר מדף מסגרות הכולל בר משקאות. לצלילי הסאונד ולמראה האולם- מרגיש הגענו לבר אפילו באמצע היום- מומלץ להגיע ולהתרשם.

בסמוך לאזור הקבלה – ארון תצוגה ובו מוצגים מוצרים לרכישה לקהל הרחב. ארון תצוגה זה תופר את החלל כולו וכשתראו תצלום תבינו מיד איך. החלל המרכזי כולל מיקסרים המונחים מטבעם על “קייסים”. במרכז ניצבת עמדת שליטה הכוללת מחשב ומסך טאץ נשלף. ממול קשה לפספס את מסך הענק מבית “סמסונג” שרוחבו כ-4 מטרים. לצידו עמדת מכירה על רקע קיר רמקולים ענקים ומולה עמדת המרקטינג הממוסגרת לבן ונגרות בטאץ של צבע הלוגו הירוק.

קיר הכניסה אל חללי המשנה המקצועיים מכיל שלשה פתחים ממוסגרים ובהם גרפיקה המסווגת כל אזור. הגרפיקה שלובה יחד עם התכנון האדריכלי. הכניסה הראשונה מובילה אל חלל ההתקנות הפונה בעיקר לאדריכלים, מעצבים, לקוחות לחללים מסחריים. החלל כולל: עמדת מכירה קיר רמקולים מעוצב ובר הדגמה המהווה מוקד שליטה על הסאונד בחלל זה.
לצידו- אולפן ההקלטות הפונה בעיקר ללקוחות פרטיים לאולפנים ביתיים ומקצועיים כאחד
החלל שלישי הוא חלל הדיג’יי המעוצב ממש כמו מסיבה עם תקרה מחוררת מחליפת צבעים, בעיצוב אפלולי המחמיא לציוד הדיג’יי הקסום, המואר והצבעוני.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: