עיצוב פנים לדירה, חולון

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

בדירה המדהימה הזאת כל פרט נמצא במקומו, לרוב אודות בעלת הדירה- מעצבת אופנה עם טעם משובח. הדירה בשטח 120 מ”ר, שנרכשה מקבלן ועברה מתיחת פנים. היא כוללת סוויטת הורים גדולה, שני חדרי ילדים, ממ”ד שהוסב לחדר ארונות יוקרתי, שירותי אורחים וכמובן חלל מרכזי הכולל סלון, פינת אוכל, מטבח ויציאה למרפסת שמש.

בצפייה בתמונות, אפשר ממש להרגיש את אירופה. זה מתבטא בצבעים ובפרטים הקטנים והמוקפדים, מהטקסטיל של הווילון ועד לגופי התאורה האירופאים. בחלל המרכזי של הבית ישנה ספרייה הפונה לקיר ארוך, הכולל מזנון, חיפוי קיר דרמטי מעץ וספה בצבע כחול שמאוד אוהבת להשתלב עם צבעים של חום וזהב.

המטבח מעוצב בסגנון כפרי, עם חזיתות כפריות בצבע לבן ואפור עם נגיעות של זהב, ואי שכולל בתוכו פינת אוכל ניתנת לפתיחה כשמגיעים אורחים. המאפיין של החלל המרכזי, שכולל את המטבח, פינת האוכל והסלון, הוא צבעים בהירים, שימוש בעץ ברמת נגרות אמן ופרקט עץ. בזכות הצבעים והחומרים, אנחנו מקבלים אשליה של מרחב גדול יותר.

בשירותי האורחים קיר מחופה בפריסת “פישבון” המשלב גוונים של כחול וחום עם נגיעות זהב, שזה גם מה שמאפיין את הסלון. מהמסדרון כניסה לחדר רחצה הכולל נגרות אמן מהודרת בגוון עץ ליבנה, חיפוי וריצוף בשיש טבעי.  וכן כניסות אל חדרי השינה של הילדים ואל הממ”ד, המהווה חדר ארונות. חדר הארונות כולל פינת ישיבה, פינת איפור, וכמו שניתן להבחין – חזיתות הארונות שקופות. חדר השינה של ההורים מיוחד מאוד, וכולל חיפוי שיש משולב עץ מאחורי מיטת ההורים, ומנורות בנגיעות זהב. בחדר הנמכת תקרה ובה משולבים פרופילי תאורה שקועה. חדר שינה שכל פרט בו מלא במחשבה.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: