עיצוב פנים לדירה, ירושלים

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

פרויקט עיצוב פנים לדירה בירושלים, בשכונת עין כרם העתיקה והייחודית. הדירה היא דירת דופלקס בשטח של 170 מ”ר, שנרכשה מקבלן בבניין חדש אך עברה שיפוץ לאחר המסירה. אם הזדמן לכם לגור באחד המקומות המיוחדים בירושלים בכלל, עם אוויר הרים צלול כיין וריח אורנים – כדאי שהדירה תשלים את החוויה.

הלקוחות בדירה הם אספנים – הם אוהבים לטייל בעולם ולאסוף יצירות אמנות ומזכרות, ומאוד רצינו להביא את זה לידי ביטוי. העיצוב, בשונה מהדרך הטיפוסית, התחיל מבחירת שטיח. הלקוחה התלהבה משטיח צבעוני בעבודת יד, וממנו קיבלנו את ההשראה לשאר הבית, השטיח היווה מפת גוונים לחלל המרכזי כולו.

בכניסה לדירה ממוקמים: מבואת הכניסה, הסלון ופינת האוכל, זהו החלל המרכזי שנגלה אלינו מיד עם הכניסה לדירה. בדרך עוברים ליד קונסולה שימושית ויפה שניתן להניח בה דברים כשנכנסים – ממפתחות ועד למכתב שאספתם מתיבת הדואר. בסלון קיר נגרות אמן בצבעים של אפור כהה, אפור בהיר ועץ אגוז, ובמרכז הקיר הפתעה נעימה – חלון עם נוף ירושלמי שנראה ממש כתמונה. הספה בצבע ניטרלי, אך הכריות והכורסאות בגווני טורקיז, ירוק ושמנת משתלבים בצורה הרמונית עם הצבעים של השטיח. השולחן בסלון עשוי זכוכית ומסגרות, ובתוכו מיקמנו כל מיני פרטי אמנות ואספנות.

פינת האוכל בגוון עץ אלון סביבה כסאות שחורים, ומעליה גוף תאורה בצבע זהב וזכוכית. המטבח, לעומת זאת, בצבעים של אפור, עץ ולבן, ומשטח העבודה הוא מסוג דקטון דגם “קליה”. מאחר והלקוחות מאוד אוהבים לבשל, והבישול מהווה חלק ניכר מההנאה שלהם, ניצלנו בצורה מירבית את החלל לטובת מטבח גדול וכיפי.

חדר השינה של ההורים מושקע מאוד: בכניסה ארון הזזה שהזוג כבר קנה. כדי שיתאים לאווירה שרצינו ליצור בחדר, השלמנו לו יחידת נגרות פתוחה עשויה עץ אלון ובה נישות שאפשר להציג בהן פריטים שאנחנו אוהבים: ספרים, פריטי אמנות ונוי וכיו”ב. הוספנו שידות תלויות על רקע חיפוי עץ אלון ותאורה נופלת שהזוג קנה בשוק הפשפשים בגרמניה.

בדירה מדרגות לקומה עליונה, הכוללת שלשה חדרי ילדים שגם הם מעוצבים בצבעים שקטים מאוד של עץ ולבן, באופן שמשלים את הסביבה והאווירה בשכונה המיוחדת בירושלים.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

סוג:

שטח:

עיר: