תכנון ועיצוב דירה, גבעת שמואל

שיתוף פרויקט

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

תכנון ועיצוב דירה למשפחה צעירה:

הדירה מעוצבת בקווים מודרניים בשילוב חומריות חמימה ומזמינה. הדירה בשטח של כ-120 מ”ר בת חמישה חדרים. היא נרכשה מקבלן כשהליווי של סטודיו T.Z.F, בראשו האדריכלית טלי זרחיה פרומוביץ ,כלל הליך “שינויי דיירים” וימשיך בשינויים קלים בלבד לאחר מסירה. החלל המרכזי נעים וכולל מטבח, סלון ופינת אוכל. המסדרנות בדירה בוטלו ובמקומם הורחבו החדרים, בדרך זו עלתה איכות החיים של המשפחה בדירה: מינימום מעברים ומקסימום שטחים עיקריים המשמשים למחייה.

הדירה כוללת פרטי נגרות אמן, הבולט מביניהם הוא פריט הנגרות בסלון הכולל חיפוי אבן צפחה, גב עץ צבוע באפוקסי, מזנון מדיה וארון שירות המשולב עם קמין. פרטי נגרות האמן משתנים מדירה לדירה ומאפיינים את דייריה הן בחומריות והן בפונקציונאליות שלהם. המטבח כולל בר ישיבה מול הטלויזיה ועבודה נעימה בחלל הפתוח. אחת הבחירות המשמעותיות בעיצוב הדירה הייתה הבחירה בהנחת פרקט בכלל הבית, בחירה זו חידדה את האופי העיצובי המובהק של החלל.

חומרים כמו עץ, אבן צפחה כהה וגוונים אפורים ולבנים דומיננטיים בדירה וחוזרים במקומות שונים. אחד העקרונות החשובים ביותר המלווים אותנו בסטודיו T.Z.F הוא עקרון החזרתיות. בני האדם מחפשים חזרתיות ברמה החזותית, עיצוב נכון יאזן בין החומרים והצבעים השונים לחלל ויחזור עליהם עד יצירת הרמוניה. 

עיצוב דירות מצריך מיומנות והבנה של עבודת התכנון כמכלול. בכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר

צפו בעוד פרוייקטים של האדריכלית ומעצבת פנים טלי זרחיה פרומוביץ.

מידע נוסף שיעניין אתכם:

צילום: עידו אדן

סוג:

שטח:

עיר: