אצלנו בסטודיו T.Z.F בבעלות האדריכלית טלי זרחיה פרומוביץ נעצב לכם את הבית הפרטי עליו חלמתם. הסטודיו מתמחה בבנייה פרטית משלב היסודות לטפחות ועד עיצוב בתים פרטיים מבפנים עם שימת דגש מיוחדת על הפרטים הקטניםהמונח ביתמהווה הרבה מעבר לקיום פיזי, אסתטיקה ונראות. מדובר בחלל המכיל רגשות, צלילים, ריחות ותחושות, חלל בו אנו חיים יחד עם האנשים הקרובים אלינו ביותרהמשפחה. בית הוא מקום הטומן בחובו ביטחון, שמחה, ואהבה ללא תנאים. הוא הפינה השקטה והאוהבת שלנו ולכל אחד מאיתנו יש חזון להגשמתועד לפני כמה שנים עיצוב פנים היווה חלק אינטגרלי מתחום האדריכלות. בסטודיו T.Z.F אנו רואים את עבודת התכנון כמקשה אחת שלמה הכוללת אדריכלות, עיצוב פנים ועד הוםסטיילינג (הלבשת החלל).

התאמת הבית לנתונים הטבעיים של המגרשהבנה של המקום

תכנון בתים פרטיים יתחיל בהעמדה נכונה של הבית על המגרש ביחס לנתונים הטבעיים של השטח: טופוגרפיה, כיווני אור וכיווני אוויר. חללי הבית יתוכננו כך שכלל האזורים בבית יהיו מוארים, תתאפשר סרקולציה של אוויר ותישמר פרטיותכם במידה הרצויה. פרמטרים אלה יתוכננו פעם אחת וישפיעו משמעותית על איכות חייכם לאורך השנים. עיצוב וילות יתוכננו בהתאם בהתאם לסביבה בהן הן נבנות: הבניינים השכנים, חתך הרחוב, גישה למגרש ופתיחות לנוף הקיים. תוכלו ללמוד עוד על פיתוח השטח במאמר שנכתב במיוחד עבורכם.

קשר טוב בין אדריכל ללקוח יחדד את התכנון

עיצוב וילות הוא תהליך של יצירת סביבת מגורים אסתטית ונעימה שתעניק השראה ואווירה טובה בכל תחומי החיים. החוויה החיובית יכולה להתחיל כבר במעמד התכנון הראשוני של הבית והיא תלויה בכם ובאדריכל שתבחרו. בחירת אדריכל יכולה להשפיע באופן מכריע על התכנון: הוא זה שילווה אתכם יד ביד לאורך תהליך הבניה, החל מהבדיקות הראשוניות מול הרשויות ועד הפיקוח על הפרויקט, עיצוב הפנים ומסירת המפתח. מאחר ותהליך בניית בית אורך זמן (ולא מעט זמן), היחסים ביניכם לבין האדריכל צריכים להיות מצוינים והאווירה צריכה להיות חיובית ופתוחה. כאשר מדובר על עיצוב בתים פרטיים, צריך האדריכל להבין את אורח חייכם כדי לתת מענה מלא על כל צרכיכם ולתכנן בית שהוא לא רק אסתטי אלא בית שישרת אתכם נאמנה וישקף אתכם. האופי של הבית ייקבע בהתאם לטעמכם האישי ויבוא לידי ביטוי הן ביחסי הגומלין בין החללים בבית והן בבחירת חומרי הגמר, המוצרים והצבעים. בסטודיו T.Z.F שמים את הלקוח במרכז, כך שהוא מביא את עצמו לפרויקט, זה הופך את הבית למופע חד פעמי וייחודי. הבית יתאים לאופיכם, לצרכיכם וחלומותיכם באופן מושלם כך שלא יהיה ניתן לשכפלו“.

בין פנים לחוץתכנון מעטפת הבית

עיצוב מעטפת הבית ותכנון פתחים מדויק יתרום ליחסי הגומלין החשובים, בין פנים לחוץ. לפתחי הבית חשיבות מכרעת על נושא גופנפש. הקשר בין החוץ לפנים יתרום לתחושת פתיחות וגם לסרקולציה נכונה של אוויר בבית, חסכון באנרגיה ועוצמת הארה נכונה בבית. בבית צמוד קרקע הדבר אף יותר קריטי כשהירוק ייכנס מהחוץ לפנים ויעניק תחושה של בית מרשים ורחב ידיים. מיקום החלונות צריך להיות מדוייק לסביבה ולפנים: למסגר את הנוף בצורה אופטימלית לפי המבטים הטבעיים של הנוף ועם זאת ללוות את השימושים השונים בפנים הבית. הפתחים ימוקמו כך שייצרו את אופי חללי הבית באופן מבוקר תוך כדי אבחנה ברורה בין אינטימי לציבורי. בית המשדר חופשיות ונינוחות מחבר בין פנים וחוץ.

עיצוב בתים פרטיים / עיצוב וילות מצריך מיומנות והבנה של עבודת התכנון כמכלולבכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר. טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית הבית שלכם.

Comments

comments