עיצוב דירת יוקרה

עיצוב דירת יוקרה הוא ביטוי ששווה להעמיק בו. נסו לחשוב מה מאפיין עיצוב דירת יוקרה? האם מדובר דירה שהושקע בה הון רב? האם היא דירה יפה ומעוצבת בטעם טוב ובחומרי גלם להם עלויות גבוהות? אם כבר נכנסתם לדירת יוקרה כנראה הרגשתם בזה מיד, מדובר בתחושת מכלול העשירה ומהודרת של החלל.

הסוד של עיצוב דירות יוקרה ובעיצוב בתים בכלל, הוא איך הכל עובד יחד ולא בהכרח החומרים או שטח הדירה. דירת יוקרה מעצבים עם אדריכל טוב כזה שמתכנן את כלל הדירה, האלמנטים האדריכליים, עיצוב הפנים ושם דגש  על הפרטים הכי קטנים בה. בעיני דירת יוקרה היא דירה איכותית- האיכויות מתחילות קודם כל בתכנון דרך רמת הגמרים ואנשי המקצוע מעולים.

עיצוב דירות יוקרה דורש ראייה מדויקת של החלל, סטייל שעובד בכל פינה החל מהסלון ועד חדרי הרחצה, במטבח וכמובן בגרם המדרגות.

תכנון טוב- החכמה לבחור מומחה!

בתור לקוחות יש לכם את החופש לבחור אדריכל מומחה ומקצוען, הגישה העיצובית היא זו שתעשה את ההבדל האמיתי, החל מחלוקת הדירה ועד בחירת החומרים והאובייקטים שיתנו את המראה הדרוש. עיצוב דירת יוקרה משלב שפע של ידע מקצועי, טאץ’ עיצובי, תשומת לב לכל פרט ופרט. החזון העיצובי של הדירה יקשר בין המקרו, המראה הכללי של הדירה ועד רמת המיקרו- הפרטים הקטנים.

זכרו שתהליך התכנון צריך להלום את רצונותיכם, הצרכים שלכם וסגנון חייכם ולכן חשוב לבחור אדריכל שנוח לכם איתו, שיש לו זמינות גבוהה עבורכם, הכימיה חשובה.

תכנון יכול להיות נפלא וזורם כשהוא מתבצע עם מישהו ש”זורם לכם איתו” גם אם מדובר רק ב”שיפוץ דירה” זהו תהליך לא קצר. אם תרצו עשיתי סרטון בנושא בחירת אדריכל, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בחורים נכון. דירת היוקרה שלכם מתחילה ממש כאן בתכנון הראשוני, עוברת לכדי תכנון מפורט וצריכה לעבור לידיים מקצועיות לשם הביצוע. לא די בתכנון טוב יש לדאוג שהביצוע יעשה בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

לאחר שמצאתם את האדריכל הנכון עבורכם, נוכל לעבד יחדיו את הסגנון העיצובי לדירת היוקרה שלכם. יוקרה יכולה לבוא לידי ביטוי בסגנונות שונים ולבטא קודם כל אתכם. אתם אמורים להרגיש ממש טוב בדירה. סגנון עיצוב דירת יוקרה עשוי להתבטא בקווים הנותנים תחושה של מראה שלם הכוונה היא למינימום של רעש ויזואלי ומקסימום טעם טוב המשדרים סטייל.

אם בחרתם אדריכל מקצוען – הוא בטח שם לב לפרטים

אדריכלות ועיצוב פנים משלימים זה את זה למכלול אחד- שם נולדת לה דירת יוקרה. היא צריכה להתייחס למבנה האדריכלי, לסביבה שנשקפת מבעד לחלון, לשקף את סגנון חייהם של דיירי הבית ולהוות סביבה חיים נוחה ומזמינה לבאי הבית.

מוטיב חשוב המייחד עיצוב דירות יוקרה בא לידי ביטוי בשילוב מושלם בין אסתטיקה לפונקציונאליות, בתשומת הלב הניתנת לכל הפרטים הגדולים והקטנים הכל צריך להילקח בחשבון: החל מפרטי בניה וניתוק בין חומרים, תכנון התאורה והחשמל ועד בחירת חפצי האמנות, כלים סניטריים, מוצרי חשמל ואפילו אביזרי מיזוג אוויר.

תשומת לב מיוחדת תינתן לריהוט שיירד עד רמת הבורג והפרזול, ברוב דירות היוקרה יהיה מדובר בנגרות מותאמת אישית לחלל ולא בנגרות סטנדרטית מ”פס ייצור תעשייתי”.

עיצוב דירת יוקרה מתחיל בתכנון – בעלי מקצוע, רמת עבודה ופיקוח

מימוש החזון העיצובי לפרטיו אינו ברור מאליו ולכן לפני שנצא לדרך נוודא כי לרשותנו עומדים אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים איתם נעבוד כדי להגשים את העיצוב. אני אדריך אתכם ואציע לכם את כל האופציות והחומרים הקיימים כיום בתחום, כמו גם את העיצובים המתאימים ביותר ספציפית לדירתכם. אוכל להפנות אתכם לבעלי מקצוע איכותיים ומצטיינים בתחומם. בנוסף, אבצע פיקוח, אגיע לאתר ואוודא שכלל העבודות מתבצעות כשורה לפי הנחיותי ועל-פי סט תכניות העבודה שהפקתי.

החומר כן קובע בעיצוב דירות יוקרה

אחד האלמנטים החשובים ביותר המפרידים בין עיצוב פנים יוקרתי לבין עיצוב פנים סטנדרטי הוא רמת האיכות של חומרי הגלם בהם נעשה שימוש. את הפתרונות הפונקציונאליים נקפיד לעצב ברמה אסתטית גבוהה מאוד, כאן יש חשיבות גם בבחירת החומרים.

ייצור טכנולוגי ברמה הגבוהה ומוקפדת וחומרים בעלי עמידות גבוהה מפני שחיקה פותחים בפנינו עולם חדש של חומרים שלא היו קיימים כלל בשוק עד לפני כמה שנים/ חודשים. האיכות הגבוהה של חומרי הגלם משתקפת באלמנטים של הבית, החל מהריצוף וחיפוי הקיר ודרך הריהוט וכלה בגופי תאורה ובחלונות.

חומרי הגלם האיכותיים לא רק מבטיחים לדיירי הבית נוחות גבוהה יותר ונראות טובה יותר, אלא גם עמידות מרבית לאורך השנים.

חלל ותאורה

בניגוד לדירות הסטנדרטיות בהן התאורה משחקת בעיקר תפקיד פרקטי, בדירות יוקרה התאורה מהווה חלק אינטגרלי מהעיצוב הכללי כשלגופי התאורה, לעוצמת התאורה, גוון האור ועוצמתו, יש תפקיד באטמוספרה העיצובית שהוא לא פחות חשוב מהתפקיד שממלאים הרהיטים או חיפויי הקיר.

עיצוב דירת יוקרה כאמור מתבטא בחומר, בצורה, בשיטת העבודה אך בעיקר בסגנון העבודה של האדריכל והלקוח שמבינים כי על שלמות לא מתפשרים. בכל שאלה, בקשה או ייעוץ אהיה כאן בשבילכם התקשרו אלי 0528408755 או צרו קשר באמצעות הטופס באתר. טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלית הבית שלכם.

מתכננים בית ולא יודעים מהיכן להתחיל? מזמינה אתכם להתקדם בעצמכם, להבין מהי פרוגרמה ולמלא שאלון שיסייע לכם להבין מה הרצונות שלכם.

לא הבנתם מונח כלשהו במאמר? אתם מוזמנים לחפשו במילון המונחים… ואם הוא עדיין לא שם כתבו לי ואוסיף אותו בהקדם

מאמרים נוספים בנושא:

תכנון מבני ציבור ומבנים מסחריים
תכנון מבנה משרדים

פוסטים אחרונים